Як поповнити або вивести QIWI в Україні

Поповнити або вывести QIWI в Україні — не просте завдання, так як основні способи поповнення гаманця від даної платіжної системи не доступні на території України, тому у багатьох виникають труднощі з цією операцією. У цій статті розглянемо робочий варіант, як можна поповнити свій КИВИ гаманець швидко і просто.

Які способи поповнення чи виводу QIWI доступні в Україні?

QIWI гаманець користується великим попитом у багатьох українців, які працюють на ринку РФ (наприклад, в сфері IT у фрілансерів і не тільки), але в останні роки працювати з ківі гаманцем в Україні стало складніше і з’явилося безліч обмежень на проведення різних операцій, в тому числі і на поповнення балансу гаманця.

Якщо для громадян РФ є безліч варіантів поповнення гаманця QIWI (банківські карти, QIWI термінали, з рахунку мобільного і т.д.), то на сьогоднішній день в Україні можливий тільки один варіант — через онлайн обмінники (з банківської карти Visa / MasterCard від будь-якого українського банку, через Приват24, Webmoney та ін.). Нижче розглянемо докладніше, як поповнити свій КИВИ гаманець таким способом.

Покрокова інструкція, як поповнити чи вивести КИВИ в Україні

Поповнення QIWI гаманця в Україні через обмінник

Насамперед необхідно знайти вигідний і надійний онлайн обмінник, в якому можна поповнити QIWI гаманець.

Як зрозуміти, шо обмінник надійний? Обов’язково перевіряйте вік сайту обмінника. Сайт не повинен бути занадто молодим, довіряти можна сміливо, коли ресурсу мінімум 3 роки.

Поповнити або вивести QIWI в Україні, або webmoney ви можете у на нас сайті прямо зараз ОБМІН

На сайті обмінника вибираємо напрямок обміну (в нашому прикладі: QIWI RUB  на Visa/Mastercard), вказуємо необхідні дані для здійснення перекладу і переходимо до обміну.

Дивіться на зображення.

Вивести QIWI

Після проведення обміну кошти на рахунок КИВИ гаманця надходять зазвичай від 5-30 хвилин (залежить від обраного обмінника).

Вивести QIWI

Вивести QIWI

 

Так можливо і поповнити QIWI гаманець з будь-якої банківської карти, платіжної системи, в залежності, кому який спосіб поповнення більш зручний і вигідний.

На закінчення до цієї статті можна відзначити, що поповнити КИВИ гаманець в Україні складніше, ніж в РФ, Казахстані чи Білорусі, при цьому варіантів поповнення не так вже й багато. Сподіваємося зазначена вище інструкція допоможе Вам розібратися в цьому питанні.