У QIWI дізналися, які подарунки хочуть отримувати чоловіки і жінки

В ході нового опитування QIWI * вдалося дізнатися, що жінкам і чоловікам найбільше хотілося б отримати в подарунок на Новий рік, або 8 березня і 23 лютого. На підставі даних про платежі в онлайн-магазинах експерти QIWI запропонували жінкам і чоловікам вибрати один з 25 популярних подарунків або придумати свій варіант.

Як показали результати опитування, чоловіки більше цінують корисні та практичні речі — навушники або гаманець, проте багато раді і менш прагматичним подарункам, наприклад, духам або радіокерованої машинці. Такі побажання висловив приблизно кожен десятий учасник опитування.

Бажання жінок здивували експертів QIWI: 14% опитаних вибралися б на свято на романтичну вечерю або ж віддадуть перевагу отримати в подарунок гроші і самостійно ними розпорядитися. Інші результати голосування були очікуваними: жінки в подарунок традиційно чекають ювелірні прикраси або сертифікат в SPA (9% і 11% опитаних відповідно).

Можливо, фінансовий еквівалент подарунка своєю популярністю зобов’язаний чоловічим стереотипам. Як показало дослідження, найменше жінка хоче отримати 8 березня листівку, цукерки, піжаму або сковороду. Однак найбільш недоречними ідеями для подарунка несподівано виявилися живий кошеня і горезвісні «ЛаБут», проти яких виступили 14% опитаних жінок.

QIWI рекомендує уважно підійти до вибору подарунків і бажає гарного свята!

Купити QIWI або обміняти — ви можете у нас на сайті

Раздел:
Тэги: ,
к списку новостей