Visa планує створити власний крипто-гаманець і ввійти в Metaverse

Відомий адвокат із торгових марок Майк Кондудіс зазначає, що компанія кредитних карток Visa подала дві заявки на торговельні марки, які вказують на запуск власного криптогаманця та вихід у Metaverse.

Кондудіс, який регулярно займається деклараціями великих компаній, неодноразово посилався на документи, подані постачальником фінансових послуг у Фресно, Каліфорнія. Вони вже показали, що Visa все більше має справу з криптовалютами.

Visa подає заявки на торгові марки до Патентного відомства
Однак дві заявки до USPTO (Бюро патентів і торгових марок США) 22 жовтня не залишають бажати кращого з точки зору ясності. У ньому Visa прагне захистити свій знак токена для використання в програмному забезпеченні, яке «відображає, використовує, зберігає, контролює, керує, торгує, надсилає, отримує, передає та торгує криптоактивами та незамінними токенами (NFT)».

На додаток до рішення, яке, ймовірно, буде розроблено як криптогаманець, документи показують, що Visa, схоже, розглядає можливість входу в метавсесвіт. Тому що вони хочуть «забезпечити віртуальне середовище, в якому користувачі можуть взаємодіяти з метою відпочинку, дозвілля або розваг».

«VISA подала 2 заявки на торговельну марку, які включають плани щодо управління цифровими, віртуальними та криптовалютними транзакціями, цифровими валютами та криптогаманцями, NFT та віртуальними товарами, а також надання віртуальних середовищ тощо», — пояснив Кондудіс у Twitter.

Visa не новачок на крипторинку
Зрештою, реєстрації ні для кого не повинні стати несподіванкою. Visa займається криптотемами майже десять років і завжди залишалася відкритою. З березня 2021 року Visa підтримує обробку платежів монетами доларів США.

більше по темі
Visa, PayPal і Co.: Майже половина з 100 найбільших компаній покладаються на криптовалюту
Visa посилює зусилля в криптопросторі: ось чому це так важливо
Крипто-керівник Visa: «Біткойн і стейблкоїни мають великий потенціал»
Купівля Cryptopunk NFT у серпні 2021 року викликала ажіотаж. Щодо передісторії, Visa заявила, що придбала криптоактив вартістю 15 000 доларів, щоб «дізнатися з перших вуст, яка інфраструктура потрібна світовому бренду для покупки, зберігання та споживання NFT».

На початку жовтня 2022 року Visa співпрацювала з криптовалютною біржею FTX, щоб запустити криптовалютні дебетові картки в 40 країнах.

 

Вивести вебмані