Ілон Маск хоче завершити покупку Twitter не пізніше п’ятниці

Ілон Маск хоче завершити покупку Twitter не пізніше п’ятниці. За даними ЗМІ, поглинання Twitter Ілоном Маском неминуче. Керівник Tesla має закрити угоду до п’ятниці, або зіткнеться з судовим позовом.

За даними американських ЗМІ, Ілон Маск хоче завершити поглинання онлайн-мережі Twitter до встановленого судом терміну в п’ятницю. Про це глава Tesla запевнив на відеоконференції з банкірами, які допомагають фінансувати угоду на 44 мільярди доларів, повідомляє фінансова служба Bloomberg у вівторок (за місцевим часом) з посиланням на інсайдерів.

Банки, які мають надати кредити на 13 мільярдів доларів, мають вирішити лише останні формальності, перш ніж гроші будуть виплачені для Маска. Сам технологічний мільярдер і Twitter спочатку не коментували. Угода має бути завершена до 17:00 за місцевим часом (23:00 за центральноєвропейським часом) цієї п’ятниці, інакше угода, яка спірна місяцями, все-таки опиниться в суді.

Поглинання Twitter фактично було узгоджено в квітні – тоді виникла суперечка
Маск фактично домовився про поглинання з Twitter у квітні. Однак у липні він скасував угоду через нібито введення компанії в оману щодо підроблених облікових записів. Twitter подав до суду за дотримання договору купівлі-продажу, і для вирішення спору було призначено судовий розгляд. На початку жовтня Маск несподівано оновив пропозицію про покупку.

Ілон Маск як олігарх Twitter: кінець платформи неминучий
Однак він поставив умову, щоб судова справа, в якій його шанси вважалися відносно незначними, була врегульована. Twitter це відхилив. Компанія викликала підозру, оскільки Маск поставив свою пропозицію в залежність від фінансування. Зрештою суддя призупинив провадження, але встановив крайній термін до 28 жовтня – якщо угода не буде укладена тоді, буде суд.

 

Вивести вебмані на гривні