iOS 16.2 і iPadOS 16.2: перші бета-версії пропонують вільну форму та новий домашній додаток

Після оновлення — перед оновленням: Apple починає розповсюдження iOS 16.2 і iPadOS 16.2 для розробників. Оновлення включає інші функції, які вже було оголошено на WWDC 2022, як-от додаток Freeform.

Apple випустила iOS 16.1, iPadOS 16.1 і macOS 13 Ventura лише 24 жовтня. Перші бета-версії iOS 16.2 і iPadOS 16.2 вже з’явилися. Завдяки новим оновленням, які, ймовірно, не будуть доступні для всіх як остаточні версії раніше кінця листопада, виробник продовжує вдосконалювати свої версії ОС і надавати обіцяні функції.

iOS 16.2 і iPadOS 16.2: з’явиться програма Freeform
Новий додаток Apple для співпраці Freeform для iPhone, iPad і Mac було анонсовано на WWDC 2022 у червні, і тепер він буде випущений як бета-версія з наступним слайдом оновлення. Програма буде випущена для Mac з macOS Ventura 13.1.

Додаток Freeform поставляється з цифровою дошкою, яку, за словами Apple, можна використовувати для обміну зображеннями, нотатками та рукописними коментарями через Apple Pencil, документи, веб-посилання та PDF-файли.

більше по темі
Огляд iPhone 14 Pro Max: Ласкаво просимо на острів
Огляд iPad 10-го покоління: планшет Apple початкового рівня хороший, але заплутаний
iOS 16: як працює новий екран блокування iPhone
iPadOS 16.2 також випускає відкладене розширення диспетчера етапів для зовнішніх дисплеїв. Навіть якщо Stage Manager більше не можна використовувати лише з iPad M1 і M2, підтримка зовнішніх екранів буде доступна лише для моделей M-Chip.

Живі дії, які почалися лише з iOS 16.1, також дещо вдосконалюються з iOS 16.2: згідно з Apple, оновлення має дозволити частіші оновлення, щоб мати змогу бачити більш актуальну інформацію в реальному часі. Apple попереджає, що ця функція може швидше розряджати акумулятор.

iOS 16.2 з новою програмою Home
Новий домашній додаток, очевидно, буде завершено лише для всіх користувачів з iOS 16.2. Нова домашня програма доступна для бета-тестерів нових версій ОС, але відповідне оновлення потрібно ініціювати в налаштуваннях програми.

Apple каже, що нова програма Home полегшує «контроль, організацію та перегляд аксесуарів». Крім того, за словами виробника, є «покращення базової архітектури, щоб користувачі могли більш ефективно та надійно контролювати свій розумний будинок».

Зворотній зв’язок для функції SOS при випадковому спрацьовуванні
З наступним оновленням iOS Apple також інтегрує надсилання звітів компанії, коли функція екстреного SOS випадково запускається та припиняється.

Згідно з 9to5 Mac, в майбутньому система повинна відображати сповіщення, яке відкриває Feedback Assistant для надсилання Apple даних про те, що сталося в той момент. «Ви навмисно запустили екстрений виклик на своєму iPhone?» — йдеться в повідомленні.

Ця функція має бути корисною, якщо її активовано, наприклад, після катання на американських гірках.

Поки неясно, коли Apple випустить нові оновлення як остаточні версії. Однак ми припускаємо, що вони будуть розповсюджені до кінця листопада/початку грудня. Ми будемо інформувати вас про це.

 

Ще новини

Раздел:
Тэги: ,
к списку новостей