Вітаємо учасників системи WebMoney з наступаючим Новим роком та Різдвом.

Вітаємо учасників системи WebMoney з наступаючим Новим роком та Різдвом. Нехай рік Тигра додасть сміливості братися за нові амбітні проекти та стрімкості, з якою ви легко обженете конкурентів.


У 2022 році бажаємо:
Збільшити дохід
WebMoney має всі інструменти для того, щоб це здійснилося! Якщо ви є експертом у своїй справі, спробуйте нашу платформу для платних відеоконсультацій.


Заробляти на продажі цифрових товарів, будь то електронні книги, ключі від ігор, онлайн-курси або софт, ви можете за допомогою Digiseller.


Для пошуку замовлень та кваліфікованих фрілансерів рекомендуємо наших партнерів Gu.ru.
Ще не знайомі із біржею INDX? Саме час заробити на акціях найбільших компаній та криптовалютах, тим більше цього року список доступних інструментів на indx.money суттєво розширився.
Впевненості у своїх силах


Віра у перемогу – невід’ємна частина успіху, а страховкою при проведенні будь-якої угоди стане сервіс WebMoney Escrow. Якщо ви плануєте інтегрувати на свій сайт опцію безпечних угод з різними способами оплати, скористайтесь guarantee.money. Для маркетплейсів, сервісів пошуку віддалених співробітників це ще й хороша можливість заробітку — майданчик сам визначає величину комісії.


Комфорту у роботі
Уникнути рутини допоможуть нові сервіси WebMoney, наприклад Memo. Це персоналізована стартова сторінка, де всі ваші посилання, закладки, RSS, списки справ, віджети зібрані в одному місці та завжди під рукою.
За допомогою сервісу для оформлення та публікації нотаток WebMoney Notes ви швидко підготуєте акуратний та легкий для сприйняття матеріал.


Працювати над проектами у соціально-діловій мережі WebMoney Events стало ще зручніше. Проводити відеоконференції можна в групових чатах, а всі події, в яких ви відзначили, зібрані в розділі «Згадки».
До зустрічі у Новому році!

 

Вивести Webmoney и QIWI можно быстро и надежно у нас на сайте

 

Не экспериментируйте, доверяйте только проверенным временем биржам. Наш сайт работает с Poloniex